همراهی و پشتیبانی

پله پله شما را همراهی و پشتیبانی می کنیم...


چون سایت و اپلیکیشن موبایل یک محصول زنده است پس نیاز به مراقبت و نگه داری دارد.
در شرکت طراوان علاوه بر رعایت اصول مهم طراحی سایت مانند استاندارد های طراحی،سرعت، سئو، امنیت، سادگی، کاربرد پذیری ،انعطاف پذیری ، تیم پشتیبانی در کنار شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی های بازاریابی اینترنتی مشاوره می دهند تا نهایتا به نتیجه مناسب برسید.


 طرح پشتیبانی ویژه طراوان برای افرادی که به دنبال پشتیبانی هستند

بسیاری از مشتریان ما در حالی که برای پشتیبانی و مدیریت سایت خود دچار مشکل شده اند ویا به دلیل ترافیک کاری زیاد، فرصت بررسی و بروز رسانی محتوای سایت ها رو ندارند، به ما مراجعه می کنند که این امر باعث کاهش بازدید سایت های شرکتهای مشتریانمان شده بود.
از آنجایی که یکی از مهمترین کارهای ما در شرکت طراوان پشتیبانی ،بروز رسانی ونگه داری سایت شماست . برای حل این مسئله، و فعالیت روان و مداوم فعالیت در فضای وب، سرویس پشتیبانی ویژه ای  رو در نظر گرفتیم که در آن بصورت هردوهفته و یا ماهانه با مشتریان در تماسیم و اخبار و اطلاعات جدید رو به روش های استاندارد وبهینه به همراه اعمال قوانین سئو در سایت ها ثبت میکنیم.

همینطور به صورت ماهانه عملکرد سایت و میزان بازدید رو بررسی میکنیم.


تعهد دستور کارماست. ما به شما در زمینه تولید محتوای متناسب با استانداردهای موتور گوگل و استراتژی های بازاریابی اینترنتی مشاوره می دهیم. پشتیبانی طیف وسیعی از مشتریان تجاری و صنعتی نشان دهنده این فعالیت ماست

 

همراهی و پشتیبانی

چون سایت یک محصول زنده است پس نیاز به مراقبت و نگه داری دارد.
در شرکت طراوان تیم پشتیبانی در کنار شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی های بازاریابی اینترنتی کمک می کنند تا نهایتا به نتیجه مناسب برسید.