مشاوره راه اندازی تجارت الکترونیک

درست و اصولی وارد بازار جهانی شوید...
 

اکنون در دوره‌ای که قرارداریم، وقت آن رسیده تا به فکر توسعه کسب و کار خود باشید

مشاوره کسب و کار اینترنتی اهمیت زیادی در موفقیت کار شما داشته و هزینه‌های ایجاد، نگهداری و گسترش تجارت الکترونیکی شما را به حداقل می‌رساند. یکی از مهمترین مشکلاتی که در مسیر راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد نبود برنامه مشخص و از پیش طراحی شده است که در نتیجه پس از مدتی منجر به شکست کسب و کار می‌شود.
شرکت طراوان برای ورود درست و حرفه‌ای مشتریان به دنیای تجارت آنلاین، مشاوره‌ای تخصصی به آن‌ها ارائه می‌دهد. ما در مشاوره راه اندازی تجارت الکترونیک، در واقع اهداف و نیازهای مشتری را پیدا کرده و راهکارهایی می‌دهیم تا بتواند برندش را اصولی وارد فضای تجارت آنلاین کند. با توجه به این که مشاوره نقش مهمی در موفقیت کسب و کار شما دارد،  باید در انتخاب مشاوره کسب و کار اینترنتی دقت کنید.

راه اندازی کسب وکار اینترنتی فقط راه اندازی یک وب سایت نیست. بعضی به اشتباه فکر می کنند که وب سایت عالی یا ایده عالی پس از راه اندازی و تبلیغات به سرعت می‌تواند پول ساز شوند، این تفکر اشتباه است و این هدف نیاز به زمان و برنامه ریزی منظم و انجام کارهایی به صورت مداوم دارد. یکی از مواردی که شرکت طراوان می‌تواند در راستای فعالیت شما در بستر تجارت الکترونیک انجام دهد، مشاوره برندسازی آنلاین و راه اندازی کسب و کار شما در فضای آنلاین  می‌باشد.
وجه تمایز طراوان  همراهی و پشتیبانی و طراحی منحصر بفرد برای مشتریان است. در این سالها با تلفیق هنر طراحی و دانش مهندسی پروژه های بسیاری را طراحی، پیاده سازی و به اجرا رسانده و با توجه به بازخورد کارهای انجام شده از جانب مشتریان عزیز و تجربه ای که متخصین این شرکت کسب کرده اند، می تواند این اطمینان را به شما بدهد که خدمات آن، موجبات افتخار برای شرکت و برای مشتریان رضایت را به همراه دارد.

هدف ما جلب اعتماد، رضایت و ارائه کیفیتی شایسته منزلت شما است.

برای توضیحات تکمیلی و سفارش تماس بگیرید : 01133242774 - 09381213818

<< مشاهده امکانات بسته‌های دیجیتال مارکتینگ تولید محتوا، سئو و اینستاگرام >>
<< مشاهده تازه ها و اخبار پروژ ها  >>

مشاوره راه اندازی تجارت الکترونیک

شرکت طراوان برای ورود حرفه‌ای مشتریان به دنیای تجارت آنلاین، با ارائه مشاوره‌ای تخصصی، اهداف و نیازهای مشتری را پیدا کرده و راهکارهایی ارائه می دهد تا برندش را اصولی وارد فضای تجارت آنلاین کند.